General information

Location:
HU_Szekesfehervar_Holland fasor 19 8000
Additional Location:
Szekesfehervar, Hungary
Job Family:
Manufacturing
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Salary
JOB ID:
R-36166-2024

Description & Requirements

Material Analyst

Feladatok:

  • Hiányanyagok felkövetése 24-48 órás anyag rendelkezésre állás alapján.
  • Vevői igények, gyártástervek változásainak felkövetése, a változás hatásainak elemzése félkész és alapanyag szinten. Obszolens rizikó, és anyaghiány esetén akciók meghatározása, azok felkövetése.
  • Anyaghiány esetén döntés támogatás elemzések készítésével, lehetséges akciók meghatározása és felkövetése a társterületek (SIOP, PCM, sales, beszerzés, projekt menedzser/launch mérnökség,stb) bevonásával.
  • Part coverage management (PCM) csapat támogatása gyári készlet, vevői rendelés, alapanyag információk megadásával.
  • Részvétel a kritikus anyag megbeszéléseken
  • BU-hoz tartozó félkész és késztermék material master data beállításainak ellenőrzése, korrekció szükségességének jelzése a tervező és/vagy vevői kapcsolattartó felé.
  • Hardver váltás esetén a váltás koordinálása logisztikai oldalról.
  • Kész,- félkész termék készletek felkövetése, a többlet és obszolens készlet elkerülése érdekében. Obszolens keletkezése esetén, a készlet folyamatos elemzése, lehetséges akciók meghatározása a társterületekkel, a meghatározott akciók koordinálása.
  • A készletmanagement KPI-ok felkövetése, szükség esetén akciók meghatározása, koordinálása.

    Elvárások:

  • Minimum 5 éves tapasztalat beszerzés és gyártástervezés területen
  • SAP ERP-ben szerzett tapasztalat
  • SAP IBP-ben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • MS Excel haladó szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési kézség
  • Kreatív problémamegoldó képesség
  • Gyors alkalmazkodási képesség változó körülmények/igények esetén
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszerszemlélet
  • Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.