General information

Location:
HU_Szekesfehervar_Aszalvolgyi ut 5
Additional Location:
Szekesfehervar, Hungary
Job Family:
General & Administration
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Hourly
JOB ID:
R-35821-2024

Description & Requirements

Feladatok:

  • Raktári és személyügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás más osztályokkal
  • Kimutatások, beszámolók elkészítése
  • Könyvelések átvizsgálása, könyvelési analízisek elkészítése
  • Termelési segédanyagok rendelése

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Minimum 1,5-2-éves tapasztalat a logisztika területén
  • MS-Office ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy Német nyelvismeret
  • SAP relaváns moduljainak ismerete

Amit ajánlunk:

  • Légy részese egy nemzetközi csapatnak, amely együttműködik a világ legnagyobb autóipari gyártóival
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Széles körű műszaki képzés
  • Karrierfejlesztési lehetőségek
  • Munkavállalói kedvezmények a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.