General information

Location:
HU_Szekesfehervar_Aszalvolgyi ut 5
Additional Location:
Szekesfehervar, Hungary
Job Family:
Quality
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Salary
JOB ID:
R-30811-2023

Description & Requirements

Feladatok:

Garanciális termékek elektronikai hibaanalízise teszt specifikáció alapján
Analízis eredmény dokumentálása, jelentések készítése
Reklamált termékek kezelése, tesztelése és hibás alkatrészek analízise
Probléma esetén közös analízis a társosztályokkal (fejlesztés, külső/belső szakértők)
Késztermékeink teszt eszközeinek fejlesztése és karbantartása

Elvárások:

Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
Autóiparban vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
Utazásra való hajlandóság

Előnyök:

Termékanalízisben szerzett tapasztalat
Forrasztási tapasztalat
Autóipari szabványok ismerete (pl.: IATF, ISO 9001)
B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

Légy részese egy nemzetközi csapatnak, amely együttműködik a világ legnagyobb autóipari gyártóival
Versenyképes fizetési csomag
Széles körű műszaki képzés
Karrierfejlesztési lehetőségek
Munkavállalói kedvezmények a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.