General information

Location:
HU_Pecs_Szilva Street 1
Additional Location:
Pecs, Hungary
Job Family:
Manufacturing
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Salary
JOB ID:
R-35969-2024

Description & Requirements

Főbb feladatok, munkák:

  • Csomagolóanyaggal kapcsolatos kontókönyvelések teljeskörű ellenőrzése
  • Aktív közreműködés csomagolóanyag ellátással kapcsolatos operatív feladatokban
  • Partnerektől beérkező csomagolóanyaggal kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Napi zavartalan üzletmenet biztosítása (csomagolóanyag igénykövetés, megrendelés)
  • SAP beállítások karbantartása
  • Logisztikai projektek támogatása, (új projekt bevezetés, áttelepítés, leltár, struktúraváltás)
  • Kapcsolattartás és szakmai támogatás külső és belső partnerekkel
  • Aktív részvétel a csomagolóanyagok fejlesztésében, bevezetésében
  • Folyamat leírások, munkautasítások létrehozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett többéves tapasztalat, autóipar előnyt jelent
  • Ismeretek csomagolástechnikai és műanyagipari területen előny
  • Logisztikai ismeretek
  • ERP ismeretek (SAP előny)
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Aktív középszintű (MS Office) tudás
  • Rugalmasság, precizitás, kreatív gondolkodás
  • „B” kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Lakhatási és áttelepedési támogatás
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, HARMAN Kardon®) termékekre.

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.