General information

Location:
Szekesfehervar - Fejer, Hungary - Aszalvolgyi
Job Family:
Manufacturing
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Salary
JOB ID:
R-36465-2024

Description & Requirements

Feladatok:

  • Az új termékek bevezetésének támogatása programozói, illetve villamos tervezői szempontból.
  • Új és meglévő berendezések tervezése, amely magában foglalja az eszközök kiválasztását is.
  • Új és meglévő berendezések elektromos komponenseinek programozása PLC, robot, stb.
  • Fejlesztési projektek irányítása
  • A berendezések tervezésénél és kivitelezésénél a vonatkozó szabványok, előírások betartása és betartatása
  • Külsős tervezési munkák managementje
  • Szoros együttműködés a belső mechanikus tervező csapattal és a társosztályokkal
  • Folyamat, berendezés standardizálások kialakítása és fejlesztése azok betartása és betartatása
  • Dokumentáció management
  • A hibaköltségek csökkentése a komplex hibák felismerésén keresztül a gyártási folyamatban.
  • A gyártóterületek termelékenységeinek növelése a berendezések (ki)fejlesztése által.
  • Együttműködés a Termeléssel, a Minőségbiztosítással és a Karbantartással a folyamatos fejlesztés érdekében, és a termelési területek között az ismeretek, tudás áramlásának biztosítása.

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Villamosmérnöki végzettség vagy 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Alapvető PC felhasználói ismeretek
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés
  • Tervező szoftverekben való jártasság, gyakorlat (E-Plan)
  • Robot programozási ismeretek és gyakorlat (Epson, Mitsubishi, KUKA)
  • Ipar 4.0-ban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Légy részese egy nemzetközi csapatnak, amely együttműködik a világ legnagyobb autóipari gyártóival
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Széles körű műszaki képzés
  • Karrierfejlesztési lehetőségek
  • Munkavállalói kedvezmények a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.