General information

Location:
HU_Szekesfehervar_Holland fasor 19 8000
Additional Location:
Szekesfehervar, Hungary
Job Family:
Manufacturing
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Salary
JOB ID:
R-36136-2024

Description & Requirements

Projekt mérnök/ Launch Mérnök

Feladatok:

  • Vevői igények alapján a gyártás és gyártási kapacitás tervezése
  • Mintagyártások kezelése, mintagyártási riport elkészítése
  • Ciklusidő folyamatos felmérése és javításában való részvétel
  • Projektstruktúra megtervezése és létrehozása SAP-ban (támogató funkció)
  • SW és kisebb HW bevezetéséhez projekttervek készítése, amely magába foglalja az időtervet is
  • Layout tervezés új berendezésekkel, eszközökkel. Meglévő layout áthelyezésének koordinálása.
  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása (fő szempontok a minőség, kapacitás, ergonómia)
  • Az új projektekhez tartozó berendezések és eszközök beszerzése, beszerzésének koordinálása
  • Projektek tervezése, vezetése és végrehajtása
  • A berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása (gépfelszabadítással)
  • Termelési kísérletek koordinálása, folyamatos fejlesztésekben való részvétel
  • Projekttervek készítése a meglévő termékek és folyamatok áttelepítéséhez
  • A termék és folyamatváltozások nyomon követése, változtatások és javító intézkedések bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete (preferáltan SAP mérnöki és termelési moduljai)
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság
  • Meggyőzőképesség, határozott fellépés

Előny:

  • Elektronikai vagy autóipari gyártóterületen szerzett több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.