General information

Location:
HU_Szekesfehervar_Holland fasor 19 8000
Additional Location:
Szekesfehervar, Hungary
Job Family:
Manufacturing
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Salary
JOB ID:
R-35629-2024

Description & Requirements

Feladatok:

  • Egy multifunkciós project csapat irányítása az új programok termelésbe történő bevezetése során a MMGList alapján.
  • Projekt költségvetés, időterv és erőforrások tervezése és menedzselése.
  • A projektek lebonyolításához szükséges munkafolyamatok meghatározása és tisztázása.
  • Javító intézkedések indítása, analizálása, kontrollálása a projektcélok elérése érdekében.
  • Együttműködés a termékfejlesztéssel a minta és próbagyártások során a magas minőség és költséghatékonyság elérése.
  • Átadás-átvételi folyamat biztosítása a gyártás felé.
  • A project során szükséges folyamat- és tesztberendezések beszerzése.
  • Szoros vevői kapcsolattartás a projektek főbb pontjait illetően.
  • Áttekinthető jelentés összeállítása a management és a vevők felé.
  • Teljes termék életciklus támogatása (Life cycle management) a projektet érintő kapacitás változás és metódus tekintetében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • 2-3 éves tapasztalat mérnöki területen;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
  • Projekt management ismeretek;
  • FMEA és VDA szabványismeret;
  • Analizáló készség;
  • Utazási hajlandóság (várhatóan külföldön évi 1-2 alkalommal)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk

Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.