General information

Location:
HU_Szekesfehervar_Aszalvolgyi ut 5
Additional Location:
Szekesfehervar, Hungary
Job Family:
Engineering
Worker Type Reference:
Regular - Permanent
Pay Rate Type:
Salary
JOB ID:
R-35096-2024

Description & Requirements

Feladatok

  • A komponensek bevizsgálásának megtervezése és végrehajtása az aktuális kísérleti megbízásoknak megfelelően
  • Külső tesztek elvégzése
  • Elektromos tesztek környezeti tesztekkel kombinált végrehajtása
  • Vizsgálóberendezések beüzemelésének támogatása, részvétel a berendezések és esetleg megfogók tervezésében
  • Egyszerű vezetékkorbácsok elkészítése a mérés összeállításához
  • A mérőeszközök és a mérési folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek előkészítése, az eredmények bemutatása
  • A labor akreditációjának támogatása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérési és tesztelési ismeretek
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Önálló feladatmegoldási képesség
  • Együttműködési készség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés iránti igény
  • Prezentációs készség
  • PC felhasználói ismeretek
  • Alapszintű angol  nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Lakhatási/letelepedési támogatás
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Home office lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

HARMAN is proud to be an Equal Opportunity / Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, religion, color, national origin, gender (including pregnancy, childbirth, or related medical conditions), sexual orientation, gender identity, gender expression, age, status as a protected veteran, status as an individual with a disability, or other applicable legally protected characteristics.