Senior Packaging Coordinator - Car Audio Division/Logistics

Székesfehérvár, Hungary Job ID: 121811 Additional locations: None

A Career at HARMAN

As a technology leader that is rapidly on the move, HARMAN is filled with people who are focused on making life better. Innovation, inclusivity and teamwork are a part of our DNA. When you add that to the challenges we take on and solve together, you’ll discover that at HARMAN you can grow, make a difference and be proud of the work you do every day.

Additional Work Location(s) ​​​​​:None

Feladatok

  • A projektehez kapcsolódó göngyölegek, volumenek meghatározása, költségek optimalizálása
  • Projekt időterv alapján a csomagolóanyagok felkövetése, rendszeres jelentés a PM/IPM és felettes vezető felé, szükség esetén eszkalálás
  • Új termék bevezetésénél csomagolóanyag rendelkezésre állás biztosítása a szükséges időpontra.
  • Alapanyagok, félkész-, késztermékek csomagolási utasításainak, MRP adatainak beállítása (SAP MRP1-4)
  • Csomagolásra vonatkozó darabjegyzék, alternatív csomagolóanyagok megválasztása és biztosítása.
  • Csomagolóanyag kontók létrehozása.
  • Termékek megfelelő átadása csomagoló koordinátoroknak a csomagolóanyag SOP időpontjával.
  • Csomagolóanyagok folyamatos fejlesztése, bevezetése. Rendelkezésre álló belső csomagolók portfóliójának ésszerűsítése, csökkentése.
  • Eljárási és Munkautasítások kialakítása, kibővítése a változó csomagolóanyag kezelési folyamat szerint.
  • Csomagoló anyagok nyilvántartását kezelő rendszer kidolgozása és vezetése, leírások és képek alkalmazásával
  • Csomagoló adatbázis elérhetőségének és kezelhetőségének biztosítása valamennyi társosztály számára

Elvárások:

  • Felsőfokú, preferáltan mérnöki végzettség
  • ISO/TS 16949 és/vagy IATF 16949 szabványértelmezés
  • Minimum 2-4 év tapasztalat logisztika területén
  • MS Excel és MS Access ismerete, alap programozási tudás
  • Angol nyelvtudás
  • SAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer releváns moduljainak ismerete
  • CAD rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre

HARMAN is an Equal Opportunity /Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or Protected Veterans status. HARMAN offers a great work environment, challenging career opportunities, professional training and competitive compensation. (www.harman.com)

Sign Up For
Job Alerts

If you want to receive the latest events, news and information from HARMAN, as well as details on current opportunities that match your preferences and interests, you can sign up here.

Interested InSelect a job category from the list of options. Select a location from the list of options. Finally, click “Add” to create your job alert.

  • Manufacturing, Székesfehérvár, Fejér, HungaryRemove
Privacy Policy Consent